Oprogramowanie do gabinetu lekarskiego

gabinetu-lekarskiegoWiększość lekarzy oprócz pracy w przychodni czy szpitalu, prowadzi również prywatną praktykę lekarską. Prowadzenie gabinetu lekarskiego to nie tylko leczenie pacjentów, ale także cała otoczka administracyjna, która temu towarzyszy. Aby praca przebiegała szybko i sprawnie można skorzystać z udogodnień jakie oferuje specjalizowany program do gabinetu lekarskiego.

Prywatna praktyka lekarska wiąże się z prowadzeniem odpowiedniej ewidencji pacjentów. Każdy kto odwiedza gabinet lekarski powinien mieć założoną kartę z danymi i historią choroby. Dotychczas takie karty przechowywane były w formie papierowej, obecnie zaś prowadzenie kartotek ułatwiają programy do gabinetu lekarskiego. Dzięki nim można w łatwy i funkcjonalny sposób uporządkować posiadaną bazę pacjentów, bezproblemowo odszukać wszystkie potrzebne informacje, a w razie potrzeby wydrukować kopię karty dla pacjenta. http://www.mediporta.pl/cennik/

Dobry program do gabinetu lekarskiego powinien charakteryzować się dużą stabilnością pracy. W pracy lekarza i personelu medycznego nie można sobie pozwolić na jakikolwiek przestój spowodowany awarią oprogramowania, gdyż bezpośrednio ucierpią na tym pacjenci. Programy do gabinetu lekarskiego powinny też być łatwe w obsłudze, co skutecznie skróci czas potrzebny na szkolenie zarówno lekarzy jak i np. pielęgniarek. Ważne jest również aby takie oprogramowanie działało na wielu urządzeniach, począwszy od komputerów stacjonarnych czy laptopów, aż po coraz bardziej popularne urządzenia mobilne, tablety a nawet smartfony.

Comments are closed.

  • Dla każdego coś dobrego – czyli słowo o alkoholach

    Wszyscy wiedzą, że Polacy potrafią przesadzić z alkoholem. Z tego jesteśmy, niestety, znani również za granicą. Wielu obcokrajowców miało tę nieprzyjemność, że widzieli nietrzeźwego Polaka na ulicy. Skądś te opinie się biorą. Nie wszystkie są wyssane z palca. Nie wszystkie to pomówienia i bzdury. Polacy mają problem z alkoholem. Stąd też sklepy monopolowe osiągają duże …Read More »
  • Zrównoważony rozwój przedsiębiorstw

    Warto wskazać na fakt, że nasz kraj jest krajem, który przeżywa dość dynamiczny rozwój. Na tle bowiem innych krajów Europy wykazujemy dość wysoki współczynnik rozwoju naszego kraju. Wskazać bowiem trzeba, że Polska to kraj, w którym wiele przedsiębiorstw bankrutuje, ale bardzo wiele też przedsiębiorstw bardzo szybko się rozwija. Ta z kolei druga grupa przedsiębiorców przeważa, …Read More »
  • Podwieszana ceramika łazienkowa – poznaj jej zalety

    Łazienka to pomieszczenie nie tylko pozwalające zadbać o higienę, ale również zrelaksować się po ciężkim dniu, dlatego warto urządzając takie wnętrze skupić się nie tylko na funkcjonalności, ale zadbać także o estetykę.Read More »