Oprogramowanie do gabinetu lekarskiego

gabinetu-lekarskiegoWiększość lekarzy oprócz pracy w przychodni czy szpitalu, prowadzi również prywatną praktykę lekarską. Prowadzenie gabinetu lekarskiego to nie tylko leczenie pacjentów, ale także cała otoczka administracyjna, która temu towarzyszy. Aby praca przebiegała szybko i sprawnie można skorzystać z udogodnień jakie oferuje specjalizowany program do gabinetu lekarskiego.

Prywatna praktyka lekarska wiąże się z prowadzeniem odpowiedniej ewidencji pacjentów. Każdy kto odwiedza gabinet lekarski powinien mieć założoną kartę z danymi i historią choroby. Dotychczas takie karty przechowywane były w formie papierowej, obecnie zaś prowadzenie kartotek ułatwiają programy do gabinetu lekarskiego. Dzięki nim można w łatwy i funkcjonalny sposób uporządkować posiadaną bazę pacjentów, bezproblemowo odszukać wszystkie potrzebne informacje, a w razie potrzeby wydrukować kopię karty dla pacjenta. http://www.mediporta.pl/cennik/

Dobry program do gabinetu lekarskiego powinien charakteryzować się dużą stabilnością pracy. W pracy lekarza i personelu medycznego nie można sobie pozwolić na jakikolwiek przestój spowodowany awarią oprogramowania, gdyż bezpośrednio ucierpią na tym pacjenci. Programy do gabinetu lekarskiego powinny też być łatwe w obsłudze, co skutecznie skróci czas potrzebny na szkolenie zarówno lekarzy jak i np. pielęgniarek. Ważne jest również aby takie oprogramowanie działało na wielu urządzeniach, począwszy od komputerów stacjonarnych czy laptopów, aż po coraz bardziej popularne urządzenia mobilne, tablety a nawet smartfony.

Comments are closed.

  • Sposób na zakup nowych samochodów do firmy

    Warto wskazać na fakt, że obecnie nasz kraj przeżywa dynamiczny rozwój. Okazuje się bowiem, że w Polsce powstaje i rozwija się coraz więcej różnego rodzaju przedsiębiorstw. Oczywiście pojawiają się również przedsiębiorstwa, które osiągają niski współczynnik rozwoju, a przez to bankrutują one. Nie jest to jednak regułą. Wskazać bowiem trzeba na fakt, ze regułą jest raczej …Read More »
  • Jak działa internetowa hurtownia alkoholi

    Jeszcze niedawno, aby kupić alkohol, dużą ilość alkoholu, było trzeba udać się do hurtowni mieszczącej się w większym mieście. Dlatego właściciele sklepów oraz punktów gastronomicznych musieli za każdym zapotrzebowaniem jechać do hurtowni, aby tam kupić alkohol i przywieźć go samodzielnie. Dziś są zdecydowanie większe udogodnienia, dzięki czemu praca zarządzających tymi punktami wydaje się wygodniejsza i …Read More »
  • Techniczne możliwości spoleczeństwa

    Przy danych zasobach i danej technice wybory produkcyjne między dwoma dobrami, takimi jak masło i armaty, można podsumować w postaci granicy możliwości produkcyjnych (PPF). PPF pokazuje, jak produkcję jednego dobra (takiego jak armaty) można zamienić na produkcję innego dobra (takiego jak masło). W świecie niedoboru wybranie jednego dobra oznacza zrezygnowanie z czegoś innego. Wartość dobra …Read More »