Zrównoważony rozwój przedsiębiorstw

Warto wskazać na fakt, że nasz kraj jest krajem, który przeżywa dość dynamiczny rozwój. Na tle bowiem innych krajów Europy wykazujemy dość wysoki współczynnik rozwoju naszego kraju. Wskazać bowiem trzeba, że Polska to kraj, w którym wiele przedsiębiorstw bankrutuje, ale bardzo wiele też przedsiębiorstw bardzo szybko się rozwija. Ta z kolei druga grupa przedsiębiorców przeważa, co sprawia, że cała gospodarka odnosi sukcesy i rozwija się diametralnie. Jednocześnie wskazać tu trzeba na fakt, że ten rozwój nie jest żadną zasługa naszego państwa i jego rządzących. Okazuje się bowiem, że rząd polski nie stwarza godziwych warunków dla naszych przedsiębiorców do rozwoju. Większość bowiem inicjatyw rozwojowych naszych rodzimych przedsiębiorców ogranicza się do właśnie do ich indywidualnego działania na rzecz rozwoju własnej firmy. Do takich działań zaliczyć można chociażby działania zwane leasing, które są obecnie bardzo popularne wśród polskich przedsiębiorców. To bowiem leasing jest taką formą, która pozwala nam na zapewnianie naszym przedsiębiorcom stałego dopływu elementów majątku rzeczowego do ich przedsiębiorstw.

Comments are closed.

  • Zalety i wady

    W poprzednim artykule zastanawiałam się nad wadami i zaletami założenia działalności gospodarczej, która stanowiłaby własność prywatną jednego przedsiębiorcy. Tym razem skupię się na spółce jawnej i dobrych oraz złych stronach stworzenie tej właśnie działalności. Zacznijmy może od zalet. Pierwszą pozytywną cechą takiej spółki jest spora swoboda w kształtowaniu zasad statutu spółki. Drugą zaletą jest możliwość, …Read More »
  • Dlaczego SAP HANA?

    Podstawowe funkcje HANA w pamięci bazy danych są zorientowane na kolumny i jej relacyjne cechy mogą się nie wydawać wyjątkowe, jednakże SAP twierdzi, że jest to jedyny w swoim rodzaju model hybrydowy. Tradycyjna analiza baz danych wymaga kilku etapów pośrednich między etapami transakcyjnymi i analitycznymi. Dane muszą być uruchomione w jednej formie, wyodrębnione, przetłumaczone, a …Read More »
  • Kosmetyki na bazie mleka klaczy – dobro najlepsze z najlepszych

    Wraz z przyjściem dziecka na świat rozwija się jego układ immunologiczny oraz mikrobiom skórny. Na ogół w wieku młodzieńczym często zapomina się, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry, nie tylko w wieku niemowlęcym, lecz na każdym etapie życia człowieka. Odkryj moc kosmetyków colostrum Kosmetyki colostrum są okazją do tego, by podczas ich używania przypomnieć sobie, …Read More »