Dlaczego SAP HANA?

Podstawowe funkcje HANA w pamięci bazy danych są zorientowane na kolumny i jej relacyjne cechy mogą się nie wydawać wyjątkowe, jednakże SAP twierdzi, że jest to jedyny w swoim rodzaju model hybrydowy. Tradycyjna analiza baz danych wymaga kilku etapów pośrednich między etapami transakcyjnymi i analitycznymi. Dane muszą być uruchomione w jednej formie, wyodrębnione, przetłumaczone, a następnie ponownie uruchomione w innej formie. HANA jest w stanie wykonać całą swoją pracę bez przygotowania danych, wstępnej agregacji lub tłumaczenia: wystarczy pobrać dane i zacząć je przetwarzać.

SAP HANA – jak wdrożyć?

Wdrożenie SAP HANA jest względnie niskokosztowe i niesie za sobą niskie ryzyko. Opcje wdrażania są elastyczne i umożliwiają dopasowanie serwera SAP HANA do indywidualnych wymagań organizacyjnych. Przed implementacją należy przejrzeć kompleksowe zasoby instalacyjne i rozważyć zaangażowanie partnerów SAP w celu uzyskania pomocy. Usługi i szkolenia SAP mogą pomóc w maksymalnym wykorzystaniu SAP HANA, co może znacznie przełożyć się wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Więcej na ten temat możesz znaleźć w artykule: http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/

Aplikacja SAP HANA – dlaczego jest tak ważna?

HANA jest zaprojektowana do wykonywania swoich zadań przy niewielkiej potrzebie konfiguracji danych, ponieważ wykorzystuje model hybrydowy, który umożliwia obliczenia transakcyjne i analityczne w tym samym czasie. Robi to wszystko w pamięci, umożliwiając raportowanie w czasie rzeczywistym z przypuszczalnymi prędkościami niemal natychmiastowymi.

Comments are closed.

  • Jeśli kredyt, to tylko w banku

    Jedna z kampanii społecznych stworzona dla Ministerstwa Finansów zachęcała kiedyś do brania kredytów tylko w bankach, z pominięciem tak zwanych parabanków oraz prywatnych firm, które udzielają pożyczek. W kampanii wskazywano między innymi na nadużycia, jakich miały się dopuszczać pozabankowe przedsiębiorstwa. Dzisiaj na szczęście ich działalność jest ograniczona przepisami prawa i chociaż nadal nie obowiązuje ich …Read More »
  • Gdzie kupić podstawowe artykuły budowlane?

    W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się markety budowlane w Polsce. Trzeba przyznać, że są one coraz chętniej wybierane przez klientów przede wszystkim ze względu na olbrzymią różnorodność, którą możemy znaleźć w hipermarketach budowlanych.Read More »
  • Czy opłaca się inwestować w dolary?

    Jak wiadomo, dolary to od lat uważana za jedną z najstabilniejszych walut świata. Przez długie lata Polacy uważali dolary za niedoścignione dobro. Dzisiaj właściwie w każdym kantorze – tym stacjonarnym i tym internetowym, możemy już wymienić walutę.Read More »